niedziela, 22 lutego 2009

tak mieszkamy


nasz budynek, to ten czerwony


a to juz wejscie - jokos ciemno bylo, a Dida nieusiedzi na miejscu, wiec poruszona, jak duch :)


panorama naszego mieszkanie


lazienka


kuchnia, oczywiscie, jak widac uzywana :D

no i tak mieszkamy jeszcze przez prawie miesiac :) bardzo dobrze sie tu czujemy..

1 komentarz:

  1. Czyli miejscówka super! Blisko wszędzie (oprocz Sunderlandu:)-nie przejmujcie sie- tam i tak same dziadki i turysci-podobno, bo ja tez tam nie dotarlam...
    Didus, boska sukienka-czy to juz zakup buenosowy???
    Pozdrowienia dla Karoliny Bonaventury, o ile mnie sobie w ogole przypomina jak bylam u niej we wrzesniu...
    Ciekawa jestem Waszych wrazen, wiec piszcie i wrzucajcie-wcale nas nie rozpieszczacie tylko skąpicie!.
    Acha, dzisiaj jest La Glorieta-podobno rewelacja, ja tam nie bylam ze wzgledu na pogode, ale dla Was jak znalzl!
    Calusy

    Chania

    OdpowiedzUsuń