niedziela, 15 lutego 2009

Powitanie

Witam wszystkich zainteresowanych!
Zakladam nowego bloga - 'wyjazdowe', bo mamy nadzieje skorzystac z niego nie tylko tym razem :), czyli jezdzic duzo i czesto.. standard kazdego turysty ;), ktoremu uda sie wyrwac chocby na moment ze zwyklej rutyny dnia codziennego.
Bedziemy tu wrzucac lakoniczne informacje dotyczace naszego wyjazdu oraz subiektywne komentarze dotyczace miejsc i ludzi, ktore w miare na bierzaco odwiedzamy.
Zapraszamy

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz