jedzonko tu jest dobre, daja duzo i cenowo porownywalnie jak u nas.. sniadanie dla dwojga ok 20 zl, obiad ok 50 zl. da sie przezyc i poprobowac tutejszej kuchni. jeszcze nie jadlem prawdziwego, krwistego steaka, ale kotlety z czerwonego miesa sa pyszne i wielkie, i nie sa cienkie jak pergamin, jak u nas ;)
no coz, zeby sie nie rozpisywac, niech pocieknie Wam slinka:

sniadanko

obiadek
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz