sobota, 21 lutego 2009

ulica tuz obok nas


oto widok ulicy Avenida de Maya, bardzo blisko miejsca, gdzie mieszkamy, w sobote jak widac calkowite pustki. ludzi jakby wywialo!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz