skip to main
|
skip to sidebar
sobota, 21 lutego 2009
ulica tuz obok nas
oto widok ulicy Avenida de Maya, bardzo blisko miejsca, gdzie mieszkamy, w sobote jak widac calkowite pustki. ludzi jakby wywialo!
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz
Nowszy post
Starszy post
Strona główna
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
pokaz slajdow ze wszystkich zdjec n blogu
pokaz slajdow
obserwatorzy
Archiwum bloga
▼
2009
(18)
►
marca
(7)
▼
lutego
(11)
Puerto Madero
jedzonko
tak mieszkamy
niedzielny poranek
ulica tuz obok nas
London - dzien 4 i boskie Buenos - tak to sie zacz...
London - dzien 3
Londyn dzien 2
Londyn dzien2
Londyn dzien 1
Powitanie
O mnie
Michal Herman
Wyświetl mój pełny profil
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz