sobota, 7 marca 2009

08.03.


"(...)Dzien Kobiet, dzien Kobiet niech kazdy sie dowie, ze dzisiaj swieto DZIEWCZYNEK. Usmiechy sa dla nich, zabawa i taniec, piosenka gosci przywita (...)" :)

tej piosenki nauczyla mnie Didusia, babom,babkom i babeczkom :-*

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz