skip to main
|
skip to sidebar
sobota, 7 marca 2009
08.03.
"(...)Dzien Kobiet, dzien Kobiet niech kazdy sie dowie, ze dzisiaj swieto DZIEWCZYNEK. Usmiechy sa dla nich, zabawa i taniec, piosenka gosci przywita (...)" :)
tej piosenki nauczyla mnie Didusia, babom,babkom i babeczkom :-*
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz
Nowszy post
Starszy post
Strona główna
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
pokaz slajdow ze wszystkich zdjec n blogu
pokaz slajdow
obserwatorzy
Archiwum bloga
▼
2009
(18)
▼
marca
(7)
KONIEC
buty Panny Channy i D'arienzo ;)
08.03.
surprise :)
Parady, pochody, protesty
troche prywatnych
moje nowe buty, jeszcze na parkiecie ich nie wypro...
►
lutego
(11)
O mnie
Michal Herman
Wyświetl mój pełny profil
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz